Pārlekt uz galveno saturu

Fakultātes vadība

Dekāne

Profesore, Dr.oec Andra Zvirbule
Tālrunis: 630 20248
E-pasts: andra.zvirbule@llu.lv

 

 

 

 

Prodekāne

Prodekāne, Dr.oec Aina Dobele
Tālrunis: 26338878
E-pasts: aina.dobele@llu.lv

 

 

 

Prodekāne

Prodekāne, Dr.oec Dina Popluga
E-pasts: dina.popluga@llu.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

Darbinieki

Galvenā speciāliste

Galvenā speciāliste, Mg.sc.ing Inga Vetere
Tālrunis:630 20248
E-pasts: inga.vetere@llu.lv

 

 

 

 

 

 

Galvenā speciāliste

Galvenā speciāliste, Mg.oec. Egita Bumbule
Tālrunis: 63020248
E-pasts: egita.bumbule@llu.lv

 

 

 

 

 

 

 

Galvenā speciāliste

Galvenā speciāliste, Bc.oec. Ilze Vestarta
Tālrunis: 63020248
E-pasts: ilze.vestarta@llu.lv