Pārlekt uz galveno saturu

Absolventu nedēļa

LLU ESAF absolventi 2017. gads

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte (ESAF) organizē absolventu vieslekcijas, kuru ietvaros fakultātes absolventi stāsta, kā no augstskolas auditorijas nokļuvuši darba tirgū un ieguvuši darba vietu.

Jautājums "Vai es pēc studiju beigšanas iegūšu darbu?" nomoka ne tikai skolēnus, kas domā par profesijas izvēli, bet arī studentus, kas izvēli izdarījuši un studē kārotajā studiju programmā. Līdz ar to tikšanās ar studiju programmas absolventiem un viņu veiksmes stāsti bieži vien iedvesmo pat vislielākos skeptiķus un pārliecina par studiju jēgu un nozīmi karjeras attīstībā.

ESAF tiek realizētas vairākas programmas ekonomikā, vadībzinātnēs un socioloģijā, kas lepojas ar saviem absolventiem un viņu sasniegumiem. Daži no tiem absolventu nedēļas ietvaros viesosies fakultātē, stāstīs par savām darba gaitām un atbildēs uz interesentu jautājumiem. Ikvienam būs iespēja klātienē pārliecināties, ka sociālo un vadības zinātņu absolventi pēc studiju beigšanas spēj veiksmīgi iekļauties darba tirgū, tādējādi laužot sabiedrībā izplatīto stereotipu par viņu nonākšanu bezdarbnieku rindās.